Dodaj firmę do Centrum Domowego Ciepła

Jeśli chcesz, aby Twoja Firma znalazła się w wynikach wyszukiwania Centrum Domowego Ciepła, skontaktuj się z naszym doradcą lub wypełnij poniżej formularz zgłoszeniowy.

Referencje

„Rekomendujemy Information Market S.A. jako solidnego partnera biznesowego, a promocję w Centrum Domowego Ciepła jako bardzo skuteczną formę, godną polecenia firmom szukających nowych klientów.”

Magdalena Dolińska,
Prezes Zarządu, Gaz Petrol sp. z o.o. (www.gazpetrol.pl).

„Nasza obecność w gronie zaufanych dostawców oleju opałowego na portalu cdc24.pl przyniosła naszej firmie nowych odbiorców paliw i przyczyniła się do wzrostu sprzedaży oleju opałowego w okresie wrzesień – grudzień 2011 r.”

Rafał Gerula, Dyrektor
Oleum sp. z o.o.

„Naszą współpracę oceniamy wzorowo i rekomendujemy firmę Information Market S.A. jako rzetelną i wiarygodną.”

Andrzej Jendor, Dyrektor Handlowy
Nova Oil sp. z o.o.


Formularz kontaktowy

nazwa firmy*

imię*

nazwisko*

telefon*

adres e-mail*


wiadomość*

Klauzula informacyjna


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10 »

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych w Information Market S.A. tel. +48 71 787 69 69, e-mail: iod@informationmarket.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.* - Pola obowiązkowe


Jesteś dystrybutorem medium grzewczego?

Dostarczasz instalacje lub urządzenia do ogrzewania budynków?

Centrum Domowego Ciepła to platforma kontaktu pomiędzy dystrybutorami mediów grzewczych i klientami detalicznymi, poszukującymi sprawdzonego dostawcy. Dzięki unikatowej wyszukiwarce mediów grzewczych użytkownicy naszego serwisu mogą szybko i wygodnie dotrzeć do dystrybutora wielu różnych mediów grzewczych. Portal cdc24.pl to również rozbudowany serwis branżowy, dający możliwość szerokiej reklamy Twojej firmy oraz budowania świadomości potencjalnych klientów w zakresie oferowanych produktów.


Obecność Twoich produktów i usług
w Centrum Domowego Ciepła to:

  • precyzyjne dotarcie do tysięcy nowych klientów poszukujących konkretnego medium grzewczego,
  • obecność w gronie wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców,
  • efektywna pod względem kosztów reklama,
  • wzmocnienie pozycji Firmy w Internecie, jak również na rynku mediów grzewczych,
  • zwiększenie świadomości konsumentów w zakresie oferowanych produktów,
  • możliwość promowania produktów i usług poprzez artykuły sponsorowane.