GAL-GAZ GALEWICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

GAL-GAZ GALEWICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

ul. Zmyślona 11
98-405 Galewice
(62) 783 82 98
Firma GAL-GAZ powstała w 1994 roku i jej głównym założeniem była poprawa zaopatrzenia i dostawa gazu płynnego dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Cel ten osiągnięto przez adaptację istniejących budynków i budowę zbiornika gazu, stacji pomp i innych urządzeń niezbędnych do tej działalności. Rosnące zapotrzebowanie na ten czynnik energetyczny spowodowało systematyczny rozwój firmy.
Obecnie firma GAL-GAZ świadczy swe usługi dla potrzeb gospodarstw domowych, stacji auto-gazu, zbiorników przydomowych, montażu instalacji gazowych na terenie całej Polski.

Oferta
•  rozlew gazu płynnego
•  dostawa gazu płynnego do stacji auto-gazu
•  dostawa gazu płynnego do zbiorników przydomowych
•  detaliczna sprzedaż gazu płynnego

W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy dbałość o bezpieczeństwo dostarczanych przez nas produktów. Nasze zbiorniki, butle i instalacje wykonane są z najnowocześniejszych materiałów w oparciu o najnowszą wiedzę techniczną - to gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.
Nasza firma dostarcza zbiorniki w kilku wymiarach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Instalacje przydomowe są właściwie bezobsługowe, wszelkie czynności związane z napełnianiem i konserwacją przeprowadzają nasi przedstawiciele i dystrybutorzy.

Gaz płynny oferowany przez Gal-gaz to przede wszystkim paliwo czyste chemicznie, ekologiczne. Gaz płynny daje całkowitą niezależność od sieci gazu ziemnego. Tańszy od innych źródeł energii, jest inwestycją, która szybko się zwraca. Dlatego wiele osób świadomie wybiera ten sposób zasilania swoich domów.

Zachęcamy do kontaktu!

Podczas składania zamówienia powołaj się na Centrum Domowego Ciepła, aby otrzymać rabat.
Dostawcy propanu
Min ilość: 1000 litrów
Gwarantowany czas dostawy: 7 dni
Forma płatności: gotówka, przedpłata
Kontakt Pn-Pt: 7:00-18:00
Kontakt Sb: 7:00 - 15:00

Wyślij pytanie do firmy GAL-GAZ GALEWICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Dane kontaktowe
imię *

nazwisko *

telefon *

adres e-mail *

Adres dostawy
ulica i nr domu/lokalu

kod pocztowy

miejscowość

Treść zapytania*

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod@informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy.
  • Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione wyłącznie podmiotom, do których kierowane jest zapytanie ofertowe.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.